Musta Noole Vennaskond

Vibud

Koostöös Falco’ga pakume teile laias valikus vibuvarustust. Anname nõu ja aitame valida just teile sobiva vibuvarustuse, et võiksite edaspidi meie rada külastada juba oma varustusega. Alljärgnevalt valik Eestis toodetud kvaliteetseid vibusid.

Falco Legend
Eestis enimmüüdud vibumudel, sobib vibuharrastuse alustamiseks, aga ka esimestel võistlustel osalemiseks. Vibu usaldusväärsuse kinnituseks on Legendiga võidetud ka meeste Euroopa Meistritiitel. Vibu on pikkusega 68" ja pakume nii standardina parema- kui ka eritellimusena vasakukäelist versiooni. Profiililt on Legend reflex- tüüpi vibu, s.t. vibu vabas olekus on kaared ettepoole kumerdatud. Värvitoonide valik on lai: looduslikud peitsitoonid nagu teak, palisander,pähklipuu, samblaroheline, äikesesinine, hall, oranz, tumepunane. Vibuga on kaasas vastupidav Dacron vibunöör.
Falco Spirit
Spirit on vibu, mis on loodud eelkõige võistlejaile. Radikaalse reflex-deflex kujuprofiiliga, s.t. käepidemeosa on tahapoole ja kaared vastavalt ettepoole kumerdatuna, tänu millele on vibu kauni ja voolujoonelise vormiga. Lisaks on valmistamisel kasutatud otstest õhenevaid puidulamelle, seetõttu täidab Spirit IFAA poolt sätestatud reeglid sujuva ja ühesuunalise vibukumeruse osas. Vibu standardpikkus 68" (66" ja 70" tellimusena), pakume nii parema- kui ka vasakukäelise mudelina. Standardvärvideks on naturaalsed peitsitoonid nagu teak, palisander, samblaroheline ja hall, muud värvitoonid eritellimisena. Vibuga on komplektis kaasas Fast Flight vibunöör.
Falco Trophy
Falco longbow vibude kollektsiooni tippmudel- iga Trophy vibu on ainulaadne ja valmib personaalselt, tellija erisoove arvestades. Trophy ainulaadsuseks on erinevate väärispuitude kasutamine vibukäepidemes, mis lisavad vibu kaunile, käsitsi lõigatud vormile kordumatut tekstuuri, värvi ja traditsioonide hingust. Pakume selliseid eksklusiivseid ja eksootilisi puiduliike nagu Amaranth ehk Purpurpuu, Zebrano, Ameerika pähkel, Bubinga, Plataan, Palisander, Cocobolo, Mahagon, Lacewood, Wenge jt. Trophy vibu on samuti nagu mudel Spirit radikaalse reflex-deflex kujuprofiiliga, s.t. käepidemeosa on tahapoole ja kaared vastavalt ettepoole kumerdatuna. Oleme kasutatud ka siin otstest õhenevaid puidulamelle, seetõttu täidab Trophy IFAA poolt sätestatud reeglid sujuva ja ühesuunalise vibukumeruse osas. Pikkus 68" (eritellimisel ka 64",66",70" pikkused), pakume vibu nii parema- kui ka vasakukäelisena. Vibuga on algvarustuses kaasas Fast Flight vibunöör. Iseenesestmõistetavalt kuulub Trophy vibu juurde firmapoolne tulevase omaniku nime signeerimine, samuti on võimalik tellida selleks otstarbeks spetsiaalne puidulõige. Kuna valdav enamus Trophy vibusid valmib tellimustööna, siis on ka vibu hind sõltuvuses kasutatavatest puiduliikidest, komposiitmaterjalidest, erisoovidest jne.
Puunooled
Enesestmõistetavalt sobivad longbow´le kõige paremini puunooled, mis kannavad edasi aastatuhandetaguseid traditsioone ja mis on ainuvõimalikud kasutamiseks longbow võistlustel. Kagu-Aasias ja USA-s Lõuna-Oregonis kasvavat Port Orford Seedrit peetakse õigustatult maailma parimaks noolepuuks. Seda tema ühtlase kaalu/jäikuse suhte, loomuliku sirguse, kujupüsivuse ja ka "mälu" poolest. Ei saa mainimata jätta ka P.O.Seedri iseloomulikku, meeldivat lõhna. Falco Vintage puunooled valmistamistatakse Oregoni firma Rose City Archery tippklassi Premium seedripulgast. Disaini ja telli endale täiesti ainulaadsed oma nooled.
Falco Scout
Tulevase laskuri esimene vibu, sobib kasutamiseks alates vanusest kui pisipõnn jõuab vibu natukenegi vinna tõmmata. Ehk siis alates 3-4 eluaastast. Falco Scout on 51" pikk ja paremakäelise mudelina. Vasakukäeline mudel saadaval eritellimusena. Pakume kahes värvitoonis- teak või oranz, samuti on käepide saadaval nii sileda kui ka tekstuurse rõmelise pinnaga. Vibuga on kaasas Dacron-vibunöör.
Falco Robin
Laskeriist, mis on mõeldud lastele alates 7-8 eluaastast. Vibu pikkus 57", saadaval nii parema- kui ka vasakukäelise mudelina. Värvid pruun, oranz, tumepunane, roheline ja sinine. Pakume nii sileda kui ka tekstuurse, rõmelise käepidemega. Vibuga on kaasas Dacron-vibunöör.

Kogu tootevalikuga saate lähemalt tutvuda www.falco.ee