Musta Noole Vennaskond

Vibujaht Kotikul

Pildialbum
Asukoht
Osalejate arv: alates kahest inimesest
Kestvus: 3-4 tundi
Vibukütid alustavad oma päeva harjutusplatsil, kus iga osaleja saab lühikese tutvustusega vibulaskmisest endale varustuse. Instruktori juhendamisel omandatakse laskmistehnika põhitõed, mida kohe ka ise proovima asutakse. Seejärel järgneb põnev jahiretk metsas, kus tabada püütakse ulukifromaadi sihtmärke (14 märki) rebasest karuni. Päev lõpeb punktide lugemisega. Vaata lähemalt ka rajakirjeldust ja pildigaleriid.
Hind: 19.90-24 €/inimene, õpilastele soodushinnad

Vibuga külla

Kestus: 1,5-2,5 tundi
Osalejate arv: kokkuleppel
Pakett sobib ka suurema rahvaarvuga üritustele
Tuleme ise koos varustusega kliendile külla. Vaatame üle vibulaskmise algtõed ja uurime, milline on üks maastikuvibu.
Seejärel proovib iga osaleja juba ise nooltega märgi tabamist instruktori juhendamisel. Peale pooletunnist harjutamist asume omavahel jõudu katsuma improviseeritud 6-7-märgilisel jahirajal – kus kõrvuti vibumattidel asuvate paberloomadega võimalik küttida ka 3-mõõtmelisi loomakujusid. Ürituse lõpuks on selgitame välja kindlaima käe ja teravaima silmaga vibuküti.
Hind: alates 222 €

Vibujaht Kotikul elamustoitlustusega

Asukoht
Osalejate arv: 14 kuni 24
Vibukütid alustavad oma päeva harjutusplatsil, kus iga osaleja saab endale varustuse. Varustusse kuulub käekaitse, sõrmekaitsmed, noolevutlar kolme noolega ning Falco vibu Legend. Järgneb lühike tutvustus vibulaskmisest. Instruktori juhendamisel omandatakse laskmistehnika põhitõed, mida kohe ka ise proovima asutakse. Seejärel järgneb põnev jahiretk metsas, kus tabada püütakse ulukifromaadi sihtmärke (14 märki) rebasest karuni. Jahiretke lõppedes ootab meid lõkkeplatsil kokk, kes lõkketulel vibuküttidele nende silme all maitsva toidu valmistab. Toit serveeritakse erakordsetes käsitööna valmistatud puitnõudes, mis teevad toidu eriti nauditavaks. Kõik osalejad saavad põnevast jahiretkest endale mälestuseks vibuküti tunnustähe. Menüü võimalik kokku leppida koka endaga.
Hind:alates 30 €/inimene

Lisaks pakettidele on võimalik tellida lähedal asuva Ahja jõe kallastel nii iidse suitsusauna kui ka veidi moodsama soome sauna mõnusid. Teie soovil korraldame ka pikniku.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.