Musta Noole Vennaskond

Kotiku viburada

Pildialbum: Kotiku viburada

Kotiku viburada asub esimese Eesti Vabariigi-aegse vesiveski ja telliselöövi kinnistul Põlva maakonnas, Vastse-Kuuste vallas, Padari külas. Nii vesiveskist kui telliselöövist on säilinud vaid nukrad varemed. Maastik pakub oma eripalgelisusega meeldivat jalutuskäiku igal aastaajal – männinoorendikust kulgeb rada üle puisniidu Kotiku ojaserva kopraradadele ning endise paisjärve põhja.

2005 aasta sügisel sai Kotiku viburajal paika 14 määramata kaugusega ulukimärki. Laagriplats asub telliselöövi varemetel. Samas kõrval on ka avar harjutusväljak 5 vibumatiga kaugustel 10-80 jardi.

2006 aastal on rada saanud markeeringu nii määratud kaugustega ulukiformaadis kui ka jahiformaadis. Samuti võimaldab meie raja mitmekesine maastik korraldada põnevaid võistlusi 3D loomade laskmiseks.

Aastal 2007 rajasime laagriplatsile ka varjualuse, kus korraga on mahub puhkama ja keha kinnitama kuni 20 inimest. Valmis 28-märgiline maastikuringi (fieldi) rajaskeem koos ajutise rajaga, kus peeti ka Klubide Karikasarja 5 etapp.

Aastal 2008 aprillis valmis statsionaarne 28-märgiline maastikurada ning Kotiku viburajal toimus 25.oktoobril Klubide Karikasarja 8 etapp.

Aastal 2009 27.juuni toimus Kotiku viburajal Klubide Karikasarja 6.etapp jahiringis.

Aastal 2010 14.august toimus Kotiku viburajal Klubide Karikasarja 5.etapp ulukiringis.

Aastal 2011 12.mai peeti Kotiku viburajal Klubide Karikasarja 5.etapp ulukiringis.

Tulemused kõigi võistluste kohta leiad siit.